Naczynia kuchenne Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Kubek wyposażony jest w dwie przykrywki umożliwiające podawanie chorym posiłków w pozycji leżącej. Przykrywkę z małym otworem należy używać do picia płynów a przykrywkę o dużym otworze należy stosować do spożywania pokarmów półpłynnych (papek).

  6,99 zł
 • Podstawka do jajek wykonana z tworzywa sztucznego, dodatkowo wyposażona w przyssawkę, dzięki której jest stabilna i nie przesuwa się w trakcie jedzenia. Postawka doskonale sprawdza się wśród seniorów i osób niepełnosprawnych używających tylko jednej ręki.  Czerwony kolor polecany jest szczególnie dla osób z chorobą Alzheimera.

  9,99 zł
 • Nakładka na talerz ułatwia jedzenie szczególnie osobom z jedną sprawną ręką. Wysoka krawędź zabezpiecza przed wypadnięciem jedzenia poza talerz. Rozmiar talerza: 20-27 cm średnicaWaga 30 gram Czerwony kolor polecany jest szczególnie dla osób z chorobą Alzheimera.Nakładka może występować w różnych rodzajach mocowania nie mających wpływu na komfort użycia.

  28,99 zł
 • Bezpieczny kubek z zagłębieniami przystosowany jest szczególnie do potrzeb osób z ograniczoną funkcją chwytania. Umieszczony w pokrywce wentyl sprawia, że naczynie w razie przewrócenia się jest prawie całkowicie szczelne.Kubek szczególnie przydatny jest dla osób leżących lub unieruchomionych. Umożliwia wygodne picie podczas leżenia bez potrzeby wspierania...

  29,99 zł
 • Talerz szufelkowy o kształcie ułatwiającym zagarnianie jedzenia na sztućce. Przeznaczony dla osób mających trudności z jedzeniem bądź niesprawną jedną ręką. Posiada antypoślizgową przyssawkę, aby zapobiedz przesuwaniu się talerza podczas jedzenia. Wymiary:Średnica: 303 mmWysokość: 60 mmWaga: 185 g Czerwony kolor polecany jest szczególnie dla osób z...

  39,99 zł
 • Talerz posiadający wysokie krawędzie i odpowiedni kształt, aby ułatwić zagarnianie jedzenia na sztućce. Przeznaczony dla osób mających trudności z jedzeniem bądź niesprawną jedną rękę. 

  39,99 zł
 • Miseczka szufelkowa o kształcie ułatwiającym zagarnianie jedzenia na sztućce. Przeznaczona dla osób mających trudności z jedzeniem bądź niesprawną jedną rękę. Miseczka wyposażona jest w antypoślizgową przyssawkę, aby zapobiec przesuwaniu się miski podczas jedzenia.Wymiary:Średnica: 150mmWysokość: 78mmWaga: 110gCzerwony kolor polecany jest szczególnie dla...

  39,99 zł
 • Naczynie utrzymujące ciepło. W celu zapewnienia wysokiej temperatury posiłku należy wypełnić komorę naczynia gorącą wodą a następnie przykryć naczenie pokrywką. Gorąca woda powoduje, że przez długi czas potrawa będzie ciepła.  Wymiary:Średnica pojemnika: 215mmWysokość: 85mmWaga: 385 Czerwony kolor polecany jest szczególnie dla osób z chorobą Alzheimera.

  59,99 zł
 • 40% pacjentów z chorobą Alzheimera ma problem ze znaczną utratą wagi.  Badania wykazały, że osoby cierpiące na chorobę na tą chorobę jedzą o 25% więcej i piją o 84% więcej, gdy ich jedzenie i napoje serwowane są w kolorze czerwonym. W przypadku poniższego zestawu efekt czerwieni jest dodatkowo wzmocniony przez żółtą podkładkę. 

  199,99 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów