Dziecięca opaska ratunkowa SOS

Wodoodporna dziecięca opaska ratunkowa z wkładką umożliwiającą zapisanie najważniejszych informacji o dziecku.  Idealnie nadaje się dla dzieci w wieku szkolnym, jest rzeczą niezbędną podczas wyjazdów szkolnych, koloni, wycieczek rowerowych, spływów kajakowych i innych form aktywności gdzie istnieje ryzyko wypadku.

Maksymalny obwód nadgarstka - 14,5 cm.

Idealne rowiązanie dla dzieci z alergiami.

Więcej szczegółów

Dziecięca opaska ratunkowa SOS 4.00 2

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

ocena: 4.00 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 2

39,99 zł

powiadom mnie gdy produkt będzie tańszy niż...

powiadom mnie gdy produkt będzie tańszy niż...

x

Opis

Klasa produktuProdukt klasy premium

Więcej informacji

Opis produktu

Dziecięca opaska ratunkowa

Niezbędna każdemu dziecku na wyjazdach szkolnych czy rodzinnych wakacjach.

 

Opis:

W udzielaniu pierwszej pomocy najważniejsza jest sprawność oraz czas. Kluczowe są pierwsze 4 minuty, które grają decydującą rolę w możliwości przeżycia pacjenta po zatrzymaniu krążenia. Uciskanie klatki piersiowej pozwala na podtrzymanie przy życiu komórek pomimo zatrzymania krążenia i daje nam czas do przybycia służb ratunkowych. Udzielenie pierwszej pomocy jest obowiązkiem każdego z nas a w sytuacjach zagrożenia życia nie ma czasu na domysły!

Najważniejsze jest żeby szybko rozpocząć udzielanie pierwszej pomocy, co bardzo często bywa największym problemem.
W przypadku, kiedy na ulicy leży nieprzytomny człowiek, który nie ma żadnych widocznych obrażeń, przypadkowy przechodzień chcący udzielić pomocy może tylko snuć domysły co jest tego przyczyną.
Co zrobić? Od czego zacząć? Czy to nie pijana osoba?
Może poszkodowany miał problemy z sercem, a może powodem zasłabnięcia był niski poziom cukru?

W takich przypadkach najlepszym wyjściem jest szukanie wskazówek. Często pomocny jest telefon komórkowy,  w którym możemy odszukać wiele cennych informacji. Niestety najczęściej jest on zabezpieczony hasłem!
Bardzo pomocne są specjalne karty umieszczane w portfelu, naszyjniki identyfikacyjne lub opaski na rękę.
Dlaczego opaska?
Nadgarstek, to pierwsze miejsce, do którego często sięgamy chcąc sprawdzić puls pacjenta.
To także miejsce, którego sprawdzenie nie wymaga ingerencji w odzież i rzeczy osobiste,  czego każdy się bardzo obawia. Nadgarstek to idealne miejsce do tego aby poinformować otoczenie: Potrzebuje pomocy!
Na rynku mamy dostępnych wiele opasek, które informują „Jestem diabetykiem”, lub „Mam epiliepsję – pomóż mi”. Tylko kto z nas wie co to oznacza? Czy taka informacja wystarczy?
My proponujemy opaskę, która rzeczywiście potrafi pomóc i która stała się standardem na całym świecie.
Czym jest nasz produkt?
Opaska ratunkowa Vital ID Kids została zaprojektowana specjalnie dla dzieci. Jej rozmiar i dostępne wzory pozwalają na dopasowanie do charakteru i preferencji każdego dziecka. Analogicznie jak pozostałe opaski Vital ID, pozwala na przechowywanie najważniejszych informacji o dziecku, w tym danych kontaktowych do rodziców, co może pomóc odnaleźć zagubioną pociechę. Dane kontaktowe choć ważne nie są jedynym celem zakładania opaski dziecku. Dzięki zapisaniu podstawowych danych medycznych może ona także uratować dziecku życie. Rozpoznawalności na całym świecie daje nam pewność, że nawet poza granicami naszego kraju naszemu dziecku zostanie udzielona pomoc.
Opaska posiada następujące cechy:
- wygoda (Zaprojektowana do codziennego użytku przez dzieci. Może służyć również jako pasek od zegarka),
- bezpieczeństwo (Bezpiecznie i dyskretnie przechowa najważniejsze informacje),
- rozpoznawalność na całym świecie,
- specjalna karta informacyjna mieszcząca wiele informacji (Wodoodporna, w zestawie dwie sztuki.),
- całkowita wodoodporność (W opasce można pływać zarówno na basenie, jak i w morzu),
- nie zawiera lateksu i metalowych elementów,
- najwyższa jakość (wyprodukowano w Kanadzie),
- atrakcyjny design skierowany specjalnie do dzieci.
Opaska jest dostępna w jednym rozmiarze:
- dziecięcym (obwód nadgarstka do 14,5 cm)

Przy składaniu zamówienia zapytaj nas jakie kolory opasek obecnie posiadamy w asortymencie!

Jak działa?

 

Dziecięca opaska ratunkowa Vital ID tak naprawdę nie potrzebuje instrukcji użycia. Jedyne o czym trzeba pamiętać to czytelne wypełnienie kartki informacyjnej specjalnym niezmywalnym pisakiem. Informacje o chorobach i alergiach warto wypełnić również w języku angielskim. Niezwykle ważną rzeczą jest aktualizowanie informacji na wspomnianej kartce (dwie w zestawie).

Dzięki logotypowi rozpoznawalnemu na całym świecie uzyskujemy niemal 100% pewność, że informacja nie zostanie przeoczona, a pomoc zostanie nam udzielona w możliwie jak najbardziej skuteczny sposób.

Dodatkowym zastosowaniem opasek Vital ID jest możliwość używania ich jako paska od zegarka. W znaczący sposób zwiększa to ich funkcjonalność.

 

Komu polecamy?

Opaskę ratunkową Vital ID Kids polecamy każdemu dziecku.
 Wyjście na zakupy do centrum handlowego, wizyta w aqua parku czy wyjście latem na plażę,  to tylko przykłady miejsc gdzie łatwo jest się zgubić naszemu dziecku. Wyjazd na wycieczkę szkolną, kolonie czy rodzinne wakacje to kolejne zdarzenia, na których dziecko będzie bezpieczniejsze mając na ręce naszą opaskę. Naszym zdaniem każdy rodzic powinien sprezentować ją swojemu dziecku.
 Jest to idealny produkt, który gwarantuje, że nasze dziecko gdy się zgubi będzie miało najważniejsze informacje o sobie i kontakty do rodziców zawsze pod ręką – dosłownie i w przenośni.

 

Opaska idealnie nadaje się dla:

- dzieci w wieku szkolnym, jako rzecz niezbędną podczas wyjazdów szkolnych, koloni, czyli wszędzie tam gdzie dziecko jest samo,

- dzieci w każdym wieku, z chorobami, uczuleniami, alergiami, o których należy powiadomić otocznie gdy dziecko potrzebuje pomocy,

- obowiązkowo podczas wycieczek rowerowych, spływów kajakowych i innych form aktywności gdzie istnieje ryzyko wypadku

 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Dziecięca opaska ratunkowa SOS

Dziecięca opaska ratunkowa SOS

Wodoodporna dziecięca opaska ratunkowa z wkładką umożliwiającą zapisanie najważniejszych informacji o dziecku.  Idealnie nadaje się dla dzieci w wieku szkolnym, jest rzeczą niezbędną podczas wyjazdów szkolnych, koloni, wycieczek rowerowych, spływów kajakowych i innych form aktywności gdzie istnieje ryzyko wypadku.

Maksymalny obwód nadgarstka - 14,5 cm.

Idealne rowiązanie dla dzieci z alergiami.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Inne produkty w tej samej kategorii (3)